23 Haziran 2014 Pazartesi

Duyuru

Herkese merhabalar. Yazısız geçen günler için kusura bakmayın lütfen. Geziler tam gaz devam ediyor ama iş yazmaya gelince nedense vaktim hiç olmuyor ;( Geçen Nisan 2014 Easter tatilinde eşimle 5 günlük Budapeşte ve Prag gezisi yaptık. Geçen ay rehberleri yazmaya başlamıştım ama yarım kaldı. Bitirmemi bekliyorlar. Geçen hafta da iki yıl önce yolum üstü geçtiğim Lake District'e taa o zamandan kurduğum hayalimi gerçekleştirdim ve eşimle birlikte kalmalı bir gezi yaptım. Olağanüstü güzeldi. İçinde yürüme rotası da içeren yeni bir Lake District yazısı yazmak artık bana şart oldu.

Yani sırada gelecek üç rehber; Budapeşte, Prag ve Lake District Gezi Rehberleri ümit ediyorum yakında bu sayfalarda yerini alacak. Bana bir ay süre verin :)

Şimdiden haber vereyim dedim...

Sağlıcakla ve geziyle kalın.

Ahmet Kahya

2 yorum:

  1. Merhaba. Ben Macaristan vizesine başvurdum ve ilk defa da schengen vizesi alacağım. Öğrenciyim ama aynı zamanda part time olarak çalışıyorum. Sponsor olarak annemi ve onun banka hesabındaki parayı göstereceğim. Annemin çalışmaması ve sigortasının olmaması sorun olur mu acaba?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Özür dilerim, bu konuda bilgim yok ne yazık ki. Ben vizesiz olarak girdim Macaristan'a.

      Sil